Close
'Yeni' Reklamcılık resmi
Kargo

'Yeni' Reklamcılık

ISBN/SKU: 975617630X
Ürün durumu: Stokta yok

Fiyat: 50,00 TL
Fiyatınız: 37,50 TL
İndirim: % 25


Reklamcılık birinci yüzyılını geride bıraktı. Ne var ki, geçtiğimiz yüzyılla birlikte reklamcılığa ve pazarlamaya ilişkin tarihe gömülmüş pek çok düşünce kalıbı pratiğimizde hala egemenliğini sürdürüyor. Türkiye’nin en saygılı ve en deneyimli reklamcılarından biri olan Atilla Aksoy’un elinizdeki çalışması, bir bütün olarak reklamcılık sektörünün önünde bir engel olarak duran bu klişeleri bir bir yıkarken yarının reklamcılığı konusunda da önemli bir rehber oluşturuyor.

Reklamın nasıl işlediğine ilişkin kuramsal gelişmelerin yanı sıra reklamcılık, markalaştırma ve pazarlama pratiğine yönelik çok önemli ve aydınlatıcı bilgilerle donanmış Yeni Reklamcılık konuya ilişkin Türkçe’de yayınlanmış en kapsamlı ve en önemli çalışma niteliğinde.

Dünyanın çeşitli yörelerinde uygulanmış yetmişe yakın yaratıcı çalışma örneğinin yer aldığı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları’nın Pazarlama İletişimi dizisinin ilk kitabı olan Yeni Reklamcılık sektör çalışanları ve reklamverenler kadar markalarının başarısı için uğraş veren tüm pazarlama yöneticilerinin de ilgi odağına oturacak.

Atilla Aksoy

Atilla AksoyReklamevi / Young & Rubicam ve yine aynı gruba bağlı Wunderman ajanslarının kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü Koordinatörü. Türkiye'de çağdaş anlamda reklamcılığın kurucularından. 25 yılı aşkın meslek hayatında sektörün kilometre taşları diyebileceğimiz pek çok projeye, sayısız ulusal ve uluslararası başarıya imza attı.

1992-1995 yılları arasında Reklamcılar Derneği'ne başkanlık yapan Aksoy, İstanbul'un Olimpiyat Adaylığı'nda iletişim koordinatörlüğü ve sözcülük görevini üstlenmenin yanı sıra Türkiye tanıtımıyla ilgili pek çok projede aktif görev aldı. Aksoy'un sosyal konularda çok sayıda çeviri ve derlemesi bulunuyor.Bülten Üyeliği
E-posta adresi: